Projektowanie aplikacji wraz z ich publikacją w sklepach Apple Store i Google Play

Zadbamy o Twój projekt. Zdaj się na nas. Zespół ekspertów należycie zadba o profesjonalne przygotowanie aplikacji jakiej potrzebujesz. Przygotujemy Twoją aplikację do publikacji wykonując :
– zrzuty ekranów w odpowiednich rozdzielczościach do aplikacji dla każdego ze sklepów,
– kompilacje i publikacje dla Apple APP Store,
– wypełnienie treści publikacji , kategorii itd. (potrzebujemy jedynie opis aplikacji od klienta),
Jest jednak opcja publikacji pod marką RIZAPPS za darmo. Jeżeli chcesz opublikować aplikację pod własną marką należy wykupić subskrypcję do programów deweloperskich dla Apple i Android. Google Play Developer – jednorazowo 25 USD. Apple Developer Program – 99 USD rocznie.  Nie martw się – nie musisz płacić za nowe konto Apple i Android dla każdej aplikacji. Subskrypcje te pozwalają na publikację dowolnej ilości aplikacji. Istnieje też możliwość publikacji zamówionej aplikacji w innych sklepach takich jak Amazon APP store – w tym celu prosimy o kontakt z naszym wsparciem technicznym

tylko 199zł

Serwis Premium

Serwis dla wymagających klientów, którzy szukają profesjonalnego wykonania z dbałością o szczegóły. Przenieś projektowanie aplikacji na wyższy poziom z RIZAPPS. Nasi profesjonalni graficy i programiści zadbają by Twoja aplikacja była unikalna i wyróżniała się niezwykłą szatą graficzną. Projektowanie aplikacji w RIZAPPS – oszczędź sobie nerwów i czasu zainwestowanego w półśrodki.

Serwis Premium zawiera:

  • Utworzenie strony startowej i grafiki;
  • Utworzenie do 10 ikon;
  • Utworzenie 2 grafik tła (do zastosowania w ekranie startowym lub tle aplikacji);
  • Utworzenie do 4 grafik w modułach Zdrapka lub Promocja;
  • Konfiguracja wyglądu aplikacji.
  • Dwie sesje weryfikacji i wprowadzania zmian z klientem;

Serwis nie zawiera :

  • Tworzenie i programowanie modułów aplikacji (wszystkie moduły muszą być dodane przed wykupieniem serwisu);
  • wczytywanie produktów lub galerii;
  • tworzenie Logo aplikacji;

Projekt aplikacji zostanie utworzony bezpośrednio na serwerze docelowym. Pierwsza sesja weryfikacyjna z klientem zazwyczaj następuje po 48-72 godzinach po otrzymaniu danych z formularza klienta, który otrzymuje się po zakupie serwisu.

tylko 599zł