Profesjonalna platforma do tworzenia aplikacji
Filmy

Z Rizapps będziesz mógł zintegrować filmy z Youtube, Podcastu i Vimeo. Jeśli chcesz zintegrować biznesową galerię wideo, należy utworzyć kanał Youtube lub Vimeo, do którego będą przesyłane wszystkie Twoje firmy.

Tworzysz galerię tematyczną również z innych źródeł niż sklep (na przykład galeria mody dla modnego paska).

Oto, jak to działa, jest to dość proste:

1. YouTube


Zacznij od nadania nazwy galerii, jeśli utworzysz kilka galerii, użytkownik będzie mógł wybrać ten, który chce obejrzeć:

Następnie, w polu „wyszukiwania”, wprowadź to co masz zamiar wyświetlać. Typ zależy od tego, jaki rodzaj wyszukiwania zamierzasz wybrać:

Utwórz galerię zawierającą tylko filmy z magazynu:


Już utworzyłeś kanał w serwisie YouTube i przesłałeś filmy na tym kanale. Oto jak stworzyć galerię:
Wprowadź nazwę dla swojej galerii wideo, a następnie nazwę swojego kanału Youtube w polu „szukaj”. Następnie wybierz „Typu”:

Przykład: dla kanału Youtube https://www.youtube.com/channel/UCKwnekRC6rOtZtF2DV33PxQ ID kanału to „UCKwnekRC6rOtZtF2DV33PxQ”.

Utwórz tematyczną galerię wideo:


Wprowadź nazwę, którą chcesz umieścić w galerii wideo, słowo kluczowe, które chcesz wyszukać w polu „Szukaj”, i wybierz „Szukaj” w „Typ”:

Oto wynik:

Jeśli chcesz dodać kolejną galerię, klikniji powtórz powyższy proces.

2. Podcast


Możesz także zintegrować filmy z podcastów. Aby to zrobić, musisz podać nazwę swojej galerii wideo i adres URL swojego wideo.

3. Vimeo


Jeśli chcesz dodać kanał, musisz wprowadzić identyfikator kanału w polu „wyszukiwanie” i wybrać „Kanał” w polu wyboru „typ”.Możesz znaleźć identyfikator kanału na końcu adresu URL kanału. Na przykład dla tego kanału:https://vimeo.com/channels/74355607 wystarczy wpisać „74355607”.

W przypadku innych rodzajów wyborów (użytkownik, grupa, album), jest to ten sam proces, co w przypadku kanału. Po prostu wpisz identyfikator, który pojawia się na końcu adresu URL. Na przykład, aby zaimportować wszystkie filmy tego użytkownika: https://vimeo.com/user74355607 „wpisz user74355607” w polu „search” i wybierz „user” dla typu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *