Profesjonalna platforma do tworzenia aplikacji

Fan Wall

Fan Wall

Dzięki funkcji Fan Wall użytkownicy twojej aplikacji będą mogli dodawać komentarze i / lub zdjęcia oraz dyskutować między sobą.

1. Dodaj Fan Wall


Po dodaniu funkcji Fan Wall do swojej aplikacji możesz ustawić ustawienia „Blisko mnie”. Pozwoli to użytkownikowi wyświetlać na Fan Wall-u tylko komentarze / zdjęcia od użytkowników blisko niego, w ustalonym przez ciebie promieniu.

2. Dodaj wiadomości


Możesz dodawać wiadomości bezpośrednio z edytora, klikając „Dodaj element”, a następnie wpisz tekst i / lub prześlij obraz.

Ty i użytkownicy aplikacji możecie dodawać wiadomości na Fan Wall za pośrednictwem aplikacji. Wystarczy kliknąć małą ikonę w prawym górnym rogu strony Fan Wall.

Następnie utwórz konto lub zaloguj się (jeśli masz już konto). A następnie wpisz swoją wiadomość i / lub prześlij zdjęcie.

3. Wyświetl możliwości


Zobaczmy, jak to wygląda na Fan Wall. Możesz wybrać opcję „Blisko mnie”, aby wyświetlić wiadomości wysłane z bliskiej pozycji (określone przez promień „Blisko mnie”) lub „Ostatnie”, aby wyświetlić ostatnie wiadomości.

Możesz także kliknąć „Zdjęcia”, aby wyświetlić galerię ze wszystkimi zdjęciami, które zostały przesłane na Fan Wall.

Możesz wreszcie kliknąć „Map”, aby wyświetlić mapę i zobaczyć położenie geograficzne zdjęć.

Oczywiście strona „Fan Wall” pozwala użytkownikom na polubienia i komentowanie treści, które zostały opublikowane, dzięki czemu mogą wchodzić w interakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *